SPORT + SAUN

Pakett 29 €/inimene. Pakett sobib hästi gruppidele suurusega 8-30 inimest.

Sport+saun pakett sobib hästi iseseisvale grupile, kes ei vaja suuremat juhendamist. See on suurepärane võimalus pidada oma sünnipäeva, poissmeeste- või tüdrukuteõhtut. Spordi nahk märjaks ja naudi saunamõnusid!

Pakett sisaldab tervitusjooki, 1,5 tundi meelepärast tegevust rannaliival ja tund aega privaatsauna kasutust.

TERVITUSJOOK: Kui jõuad Terasesse, anname Sulle kapi riiete tarvis, paned suveriided selga ja haarad baarist endale meelepärase joogi. Ja nauding võibki alata.

MEELEPÄRANE TEGEVUS RANNALIIVAL: Rannavolle/rannatennis (võimalus proovida mõlemat).

PRIVAATSAUN: Sisaldab tund aega privaatsauna kasutust.

TOITLUSTUS Soovi korral organiseerime toitlustuse kas saunaalale või pärast sauna baari. Anna meile teada oma soovidest ja leiame Sinu jaoks sobiva lahenduse.

MUUD LISATEENUSED Privaatsauna lisatund 100 €/tund Rätikurent 3 €/rätik Õlle- ja/või siidriämber sauna: 6 0,33 l purki = 21 eurot.

JUHISED, BRONEERIMISE TINGIMUSED JA MAKSMINE Alkoholi tarvitamine saunaalal: Teras Beachi baari personal teenindab teid jookidega. Kaasavõetud alkoholi tarbimine on keelatud.

Tehtud broneeringu võib ilma kuludeta tühistada 14 päeva enne üritust. Juhul kui tühistate broneeringu 7-13 päeva enne üritust, on tühistamise tasu 50 % broneeringu maksumusest. Kui tühistate broneeringu vähem kui 7 päeva enne üritust, tuleb tasuda 100 % broneeringu maksumusest. Maksta on võimalik enne ürituse toimumist või kohapeal. Ettevõtetel on võimalik tasuda ka pärast ürituse toimumist arve alusel.

Kontakt