Küsi pakkumist

Terase müügitiimi kontaktandmed ja ankeedi hinnapakkumise saamiseks leiad siit.

Küsi pakkumist

RANNAPEOD

ÄGEDAD BEACH PARTY’d

Oleme rannapidude korraldamises professionaalid! Oleme korraldanud aastaid rannapidusid nii suurtele kui väiksematele gruppidele. Korralda meie juures klassikaline rannapidu, tutvu meie pakutavate erinevate teemadega või räägi meile oma metsikutest ideedest. Korraldame kõik algusest lõpuni “võtmed kätte” põhimõttel.

Klassikaline rannapidu

Tantsi muusika saatel soojal rannaliival, naudi hõrgutavaid suupisteid ja karastavaid jooke. Mida veel vajad? Mitte midagi, klassikaline rannapidu võib alata! Klassikaline rannapidu sisaldab: Ürituse korraldamist Ruumide renti Baari-, garderoobi- ja turvapersonali DJ, peovalgustus ja muud vajalikku tehnikat Kindlasti telli üritusele ka maitsvaid roogasid ja karastavaid jooke!

Juhul kui soovid oma üritusele midagi erilisemat, võta ühendust me müügipersonaliga või kirjuta info@terasbeach.ee

Teemapeod

Kas soovid korraldada teemapeo? Meie poolt on dekoratsioon, toitlustus ja programm ühtse teema toetuseks. Korralda meie juures rannafestival, Mehhiko, Hawaii või tsirkuse stiilis stiilipidu. Toodame kõik “võtmed kätte” põhimõttel, Sinul jääb üle vaid pidutseda. Võta ühendust me müügimeeskonnaga või kirjuta info@terasbeach.ee