Laste Sünnipäevad

Teretulemast laste rannasünnipäevale! Arvestame lapse sünnipäeva korraldamisel sünnipäevalapse vanuse ja soovidega, täiesti kindlasti on kavas põnevaid ja lahedaid mänge ning mõnusalt koosveedetud aeg.

SÜNNIPÄEVA PAKETI PROGRAMM

Saabumine ja ettevalmistus, 15 minutit Juhendaja võtab külalised vastu. Hea oleks jõuda kohale umbes 15 minutit enne programmi algust. Kõigil külalistel on võimalik saada oma kapp ning koht, kus riideid vahetada. Juhendaja annab juhised ja äge sünnipäevapidu võibki alata! Juhendajaga mängud rannaliival 80 minutit. Joogipausidega. Kogu ürituse ajal pakume vett ning kõik lapsed saavad ühe karastusjoogi. Sünnipäevalapsele mälestuseks mini võrkpall Wilson. Seejärel saavad soovijad käia kiirelt duši all. Söök ja jook 45 minutit

TOITLUSTUS

Soovi korral organiseerime toitlustuse. Anna meile teada oma soovidest ja leiame Sinu jaoks sobiva lahenduse. Tordi võib sünnipäevaline ise kaasa võtta.

Hind 350 €

Soovitame seda paketti kuni 15 inimesele. Laste sünnipäevi saab pidada iga päev ajavahemikus kella 9st 15ni.

BRONEERI

Võta meiega ühendust ja arutame, kuidas korraldada just Sinule sobiv ja unustamatud pidu! Küsi pakkumist kas ühendusevõtmise blanketil või võta ühendust otse me müügitiimiga.

Kontakt