22-23.7.2021 Rahvusvaheline rannavõrkpalli laager, Tallinn, Haven Kakumäe, Optibet Rannaareen

Rahvusvaheline rannavõrkpallilaager maailma tipptreeneritega - BEACHBOARD SPORT ÜRITUSED

PARIMAD TREENERID ERINEVATEST RIIKIDEST!

Wesley Pinheiro Brasiillane Wesley Pinheiro on rannavõrkpalliga tegelenud üle 20 aasta. Ta on juhendanud arvukalt olümpiamedaliste ja töötanud tipppaaridega veel mitmes riigis. Tema meetod keskendub vaimsete oskuste arendamisele, andes individuaalset tagasisidet ja töötades mängu taktikalise aspektiga alates treeningust kuni matšini.

Karin Lundqvist Karin on mitmekordne Rootsi meister rannavõrkpallis ja jõudnud kahel korral Euroopa meistrivõistlustel 9. kohale. Lisaks on tal olnud edukad aastad profina USA ja Brasiilia tuuridel. Ta inspireerib ja motiveerib mängijaid endast parima andma!

Dmitri Korotkov Noor andekas mängija Eestist, Narvast. Dima kuulub Eesti rannavõrkpalli rahvuskoondisse ja saavutas Eesti meistrivõistlustel rannavõrkpallis 2. koha. Dima on aastaid töötanud ka treenerina ning õpetanud oma näpunäiteid paljudele mängijatele.

Treenerite meeskonda kuuluvad kogenud mängijad ja treenerid nii Soomest kui ka Eestist.

LAAGRI ASUKOHT

Optibet rannaareen, Tallinn, Haven Kakumäe sadam! Tere tulemast meie Optibet rannaareenile Haven Kakumäe jahisadamasse! Haven on kaasaegne vabaajakeskus, kus on head teenused ja restoranid ning mis asub kaunis kohas Soome lahe rannikul. Areenil on suurepärane võimalus mängida rannavõrkpalli, rannatennist ja footvolleyt kuni kümnel väliväljakul. https://goo.gl/maps/85B1L9iCnGTjXetK8

PROGRAMM N 22.7.2021

  • 10.00 - 11.30 Hommikused avatud mängud varakult saabunutele
  • 11.30 - 12.00 Laagri ametlik avamine
  • 12.00 - 19.30 Kaks treeningut
  • 18.00 - 22.00 Lõbusad mängud treenerite proovilepanekuks ja / või valikuline saun ja dušš Teras Beachil

R 23.7.2021

  • 09.00 - 16.30 Kaks treeningut
  • 17.00 - 19.00 Optibet väljakute King & Queen turniir
  • 21.00 - xx.xx Kohtumine Tallinna kesklinnas õhtusöögiks ja kokteilideks

MIDA PAKETT SISALDAB 4 seanssi tipptreeneritega Terase Beach sauna ja pesuruumide külastus neljapäeval 22.3. Väljakud on saadaval soojendamiseks ja teiste mängijate vastu proovilepanekuks kogu laagri vältel Optibet väljakute King & Queen turniir Kokkusaamine ja suhtlemine Tallinna kesklinnas koos tervituskokteiliga Värska karastusjook igaks treeninguks Puuviljad saadaval

KÕIKIDE TASEMETEGA MÄNGIJAD ON OODATUD Registreerimisel valige oma mängutase ja / või kirjeldage oma kogemust mängijana.

HIND 125 € inimese kohta

MAKSEMEETODID JA TÜHISTAMISPOLIITIKA Makse võetakse kohapeal, sularahas või kaardiga Registreerimisvormi täitmisega ja saatmisega nõustub isik järgmiste tühistamisreeglitega. Registreerimise saab tasuta tühistada kuni 15.7.2021. Kui tühistamine toimub 16.7.2021 või pärast seda, võetakse 100% tühistamistasu.

HOTELLIPARTNER: METROPOL HOTEL JA METROPOL SPA HOTEL -20% soodustust Metropol Spa hotelli tubadelt Broneerimiseks saatke e-kiri aadressile booking@metropol.ee ja kasutage koodi "VOLLEY" Soodustus on saadaval 21.-26.07.2021 https://www.metropol.ee/

FACEBOOKI LEHEKÜLG Rohkem jooksvat infot ja sündmusi leiad ürituse Facebook lehelt: https://www.facebook.com/events/175007491197330

Registreeri siin!

Mängija tase

A) Oled tipp-tasemel mängija ning oled mänginud/treeninud stabiilselt üle 4-5 aasta. Oled võistlenud ka kõrgtasemelistel turniiridel.

B) See tase saavutatakse tavaliselt peale mitut aastat treenimist. Oled osalenud või plaanid osa võtta mõnest amatööridele suunatud turniirist (Teras Beach Volley League, Eesti GP sari jms). 2 vs 2 mängud kulgevad sujuvalt. Suudad stabiilselt palli kontrollida ning rünnak, blokk ja kaitsemäng on heal tasemel.

C) Oled paar aastat rannavollet mänginud ja tunned ennast 2vs2 mängus üha kindlamalt. Suudad enamik ajast palli suunata nii söödul, rünnakul kui servil, aga vajad veel baastehnika lihvimist ja mängupraktikat. Osaled harrastajate turniiridel.

D) Hakkasid rannatennist harrastama viimase aasta-kahe jooksul. Sulle meeldib regulaarselt mängimas käia aga veel kõrgema tasemega turniiridel (Eesti GP, vms) ei osale. Ei ole täiesti algaja aga ka põhjalikumat mängustrateegiat veel ei rakenda.

E) Algaja. Hakkasid alles rannavollet mängima, Sa õpid alles baasoskusi, tunnestus ja tehniline oskus on ebastabiilne. VÕI sa pole kunagi varem mänginud.