Ensto

Ensto

*Meie ülivägev tiim võttis korraks aja maha ja tähistas tööaasta saavutusi mõnusa suvepäevaga Teras Beach siserannal!

Suvepäeval osales nii Keila kui ka Paide tehasest kokku ligi paarsada enstokat ja oli jälle tore koos üks vahva päev veeta. Viimati saime ühise suvepäeva korraldada neli aastat tagasi.

Sündmus oli seekord korraldatud uut moodi ja erinev varasematest suvepäevadest. Asukohaks sai valitud Teras Beach rannaspordi- ja vabaajakeskus, kus on maailma parim siserannahall, koos 26 soojakraadi, valge liiva, avara lounge ja saunadega. Eksootilise suvetunde tekitamiseks kasutasime rannamööblit ja dekoratsioone. Algul tervitas meid Siim Koppeli tiim, kes tegi meile vahva UV-trummishow.

Lisaks oli sel korral tegevusi igale maitsele: erinevad meeskonna- ja lauamängud liival – lauatennis, disc golf, koroona, lauajalgpall jms. Toimus ka limbo võistlus, aktiivsematele toimus rannavõrkpall ja Zumba trenn ning sai sauna nautida või niisama rannatoolidel puhata. Enstokad olid aktiivsed ja tublid ning olid huvitatud kõikidest tegevustest.

Õhtuseks meelelahutuseks ja käte virgutamiseks õppisime trummide kasutamist ning mängisime isegi paar lugu koos. Kõik tegevused ja töötoad õnnestusid ning oli tunda inimeste mõnusat energiat.

Rikkalik lõuna-ja õhtusöök aitasid taastada jõudu ning peale õhtusööki läks lahti rannapidu, kus saime tantsida ürituse lõpuni.

Täname südamest suvepäeva korraldustiimi ja kõiki osalejaid!*